Menu

Jak to wygląda?

Moja oferta skierowana jest do osób zabieganych, które nie mają czasu na dojazdy do szkoły lub nauczyciela. Nauka przez Skype daje taką możliwość.
Proponuję lekcje indywidualne, one-to-one, gdzie przez cały czas mogę skoncentrować się na jednym uczniu i jego błędach. Łatwiej wtedy dostosować tematykę zajęć do indywidualnych potrzeb i zainteresowań słuchacza.
Żeby zobaczyć, sprawdzić i poczuć jak to wygląda, najlepiej umówić się na lekcję próbną, która jest okazją do wzajemnego poznania się. Jest to jednocześnie spotkanie organizacyjne, podczas którego dokonuję wywiadu na temat doświadczeń językowych ucznia. Razem ustalamy metody pracy.

Nauka-nie nauka

Picture

Nauka ze mną to nie tylko zwyczajne lekcje. Lubię rozmawiać o wszytkim, co ucznia interesuje, często poruszam tematy, które mogłyby pojawić się na różnego rodzaju szkoleniach, na przykład z rozwoju osobistego. Nawet ucząc z podręcznika często wprowadzam dodatkowe zadania, odpowiednio dostosowując je do profilu ucznia. 

Z techonologią czy bez?

Dobre pytanie. Już sam fakt, że zajęcia prowadzone są przez Skype oznacza, że jakiś tam kontakt z technologią jest. Oprócz tego, wykorzystuję od czasu do czasu różne narzędzia i aplikacje gdy wiem, że pomogą mi w pracy a uczniowi będzie łatwiej opanować czasy, słówka czy gramatykę. Może dzięki lekcjom ze mną poznasz jakieś przydatne dla Ciebie narzędzia?  A może ja się czegoś od Ciebie nauczę? 

Jak i kiedy zapłacisz?
Ponieważ prowadzę zajęcia wyłącznie online, opłatę za lekcje pobieram zawsze z góry, na konto bankowe.
Potrzebujesz fakturę?
Faktury wystawiam na życzenie, po zaksięgowaniu wpłaty. 

Co potrzebujesz, żeby zacząć naukę?

Picture


Przede wszystkim komunikator Skype.
Dobrze też mieć słuchawki z mikrofonem, lepiej się sprawdzają niż te wbudowane w laptopach.
Wolisz rozmawiać z konta Skype na telefonie? Też warto używać wtedy słuchawek.

Potrzebujesz więcej wyjaśnień?