Menu

Kim jestem?

Dzień dobry! Nazywam się Anna Michalik, pomagam skutecznie komunikować się po angielsku i oferuję pomoc w ustalaniu celów językowych. Prowadzę indywidualne lekcje języka angielskiego przez Skype, bez wychodzenia z domu. Tematykę dostosowuję do potrzeb i upodobań klienta: jeżeli już zawodowo wykorzystuje angielski , wtedy pracujemy nad poprawą komunikacji w odpowiednich obszarach językowych, a jeżeli jest na etapie poszukiwania czy zmiany pracy, mogę zaproponować przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych. Oprócz standardowych lekcji oferuję zajęcia w formie w jednorazowych warsztatów językowych, a dla zainteresowanych krótkie sesje coachingowe po angielsku.

W przeszłości współpracowałam z różnymi szkołami językowymi, mam doświadczenie w nauczaniu metodami bezpośrednimi, głównie z młodzieżą i dorosłymi, również w ramach kursów in-company. Od roku 2012 działam samodzielnie, pod szyldem własnej firmy, która współpracuje z lektorami polskimi i anglojęzycznymi -native speakers.  
Posiadam brytyjski dyplom Master of Arts (MA) Uniwersytetu Leeds ( York St John College of the University of Leeds). Brałam udział w wielu szkoleniach dla nauczycieli i menedżerów oraz w warsztatach rozwoju osobistego. Ponieważ dobrej wiedzy nigdy dosyć, postarałam się również o dyplom coacha ICI. 

Uczę, bo lubię.


Pomogłam już wielu osobom poprawić swój angielski, czego efektem było znalezienie lepszej pracy lub osiągnięcie innego zamierzonego celu.  Pracuję z zaangażowaniem nie tylko podczas zajęć. Sporo czasu spędzam na przygotowaniu się do lekcji. Jeżeli ja nie będę się nudzić to jest szansa, że i uczeń nie będzie znudzony. Czasem pomysły na lekcje przychodzą mi niespodziewanie, w różnych okolicznościach. Zapisuję je wtedy szybko, żeby mi nie uciekły z głowy. Co mówią o mnie moi uczniowie? Że jestem solidna, przygotowuję obszerne materiały, dzięki mnie przełamali opory przed mówieniem po angielsku. Nawet słyszałam, że jestem charyzmatycznym lektorem. Co najbardziej lubię w mojej pracy? Chyba to, że wciąż poznaję nowych ludzi z różnych środowisk i branży. Dzięki temu wciąż dowiaduję się czegoś nowego.

Stawiam na rozwój osobisty. Czytam, biorę czynny udział w szkoleniach dla lektorów, poznaję nowe narzędzia.  

Zapraszam na bloga

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym, jak się uczyć żeby się nauczyć, wejdź na mojego bloga o języku angielskim. Co tam znajdziesz? Wszelkiego rodzaju rozważania o tym, jak uczyć się języka obcego, jak również wypowiedzi na tematy pokrewne, pośrednio z nauką angielskiego związane. Mam nadzieję, że na coś się przydadzą.

http://annamichalik.com/blog

Nie jestem sama

Jak wcześniej wspomniałam, jako firma współpracuję z innymi lektorami. Oznacza to, że niekoniecznie musisz mieć zajęcia ze mną. Podczas lekcji próbnej staram się poznać ucznia i zobaczyć, jaki styl pracy będzie dla niego najlepszy. Może akurat z innym lektorem będzie Ci się dobrze pracowało.

Chcesz mnie o coś spytać?