Menu

Jak to wygląda?

Moja oferta skierowana jest do osób zabieganych, które nie mają czasu na dojazdy do szkoły lub nauczyciela. Nauka przez Skype daje taką możliwość.
Proponuję lekcje indywidualne, one-to-one, gdzie przez cały czas mogę skoncentrować się na jednym uczniu i jego błędach. Łatwiej wtedy dostosować tematykę zajęć do indywidualnych potrzeb i zainteresowań słuchacza. Żeby zobaczyć, sprawdzić i poczuć jak to wygląda, najlepiej umówić się na lekcję próbną, która jest okazją do wzajemnego poznania się. Jest to jednocześnie spotkanie organizacyjne, podczas którego dokonuję wywiadu na temat doświadczeń językowych ucznia. Razem ustalamy metody pracy.

Jak i kiedy zapłacisz?
Ponieważ prowadzę zajęcia wyłącznie online, opłatę za lekcje pobieram zawsze z góry, na konto bankowe.
Potrzebujesz fakturę?
Faktury wystawiam na życzenie, po zaksięgowaniu wpłaty. 

Co potrzebujesz, żeby zacząć naukę?

Przede wszystkim komunikator Skype.
Dobrze też mieć słuchawki z mikrofonem, lepiej się sprawdzają niż te wbudowane w laptopach.
Wolisz rozmawiać z konta Skype na telefonie? Też warto używać wtedy słuchawek.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma e-Metropolitan English Anna Michalik, NIP 813 111 91 54. Dane przetwarzane są w związku z zawartą umową (ustnie lub emailem) przeprowadzenia zajęć z języka angielskiego online, za pomocą komunikatora Skype. Podanie tych danych jest niezbędne do realizacji umowy.
Jakie dane są w związku z tym przetwarzane? - Podstawowe dane osobowe, dane kontaktowe, ewentualnie dane adresowe gdy konieczne jest wystawienie faktury za usługę.
2. Kto ma dostęp do Państwa danych?
Państwa dane kontaktowe udostępniane są lektorowi prowadzącemu zajęcia za otrzymaną wcześniej od Państwa zgodą. Lektorzy zostali poinformowani o obowiązkach związanych z ochroną danych osobowych.
Oprócz lektora uczącego daną osobę, dostęp do podstawowych danych klientów- tych zawartych w fakturach i przelewach bankowych - ma biuro rachunkowe, z którym firma ma podpisaną umowę powierzenia danych.
3. Czy dane Państwa są jeszcze udostępniane lub przekazywane dalej, czyli do tak zwanych podmiotów trzecich? Nie, dane Państwa nie są przekazywane żadnym podmiotom trzecim.
4. W jakich celach przetwarzane są (lub będą) Państwa dane osobowe? _ Wyłacznie w celu realizacji usługi.
5. Jak długo będą przechowywane Państwa dane osobowe?
Dane kontaktowe będą przetwarzane przez czas korzystania przez Państwa z naszych usług oraz rok po zakończeniu współpracy, na wypadek gdyby zechcieli Państwo wrócić do nauki. Na wyraźne życzenie, po zakończeniu korzystania z naszych usług, możemy usunąć dane wcześniej niż po roku. Pozostałe dane - adresowe, wykorzystywane do wystawiania faktur, będą przechowywane  przez okres przewidziany w obowiązujących przepisach prawa.
6. Prawo wglądu do danych
Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania– na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO.
7. Podanie danych osobowych przez Państwa jest  dobrowolne, a konsekwencją odmowy podania danych jest brak możliwości skorzystania z usługi.


Potrzebujesz więcej wyjaśnień?